Moi kochani #Rewolucjoniści!
Bracia i Siostry #R REVOLUTION!
Kochany Polski Narodzie!

ewolucja Amerykańska — The American Revolution — zrodziła wolne i bogate Stany Zjednoczone. Było to dokładnie czwartego dnia lipca lat temu dwieście czterdzieści i cztery. Tę Amerykańską Rewolucję współdokonali emigranci z Europy — bijąc się za wolność naszą i waszą — Kościuszko czy nasz duchowy przywódca naszej #Rewolucji Kazimierz Pułaski herbu Ślepowron, który poległ w piaskach Savanny, które tak bardzo przypominały mu piaski Polski.

 

meryka pamiętała o tej ofierze. To właśnie z Ameryki nadeszła po 123 latach wolność dla Polskiego Narodu, kiedy prezydent Woodraw Wilson przeforsował wśród aliantów zmartwychwstanie Orła Białego i powstanie II Republiki Polskiej. To z Ameryki zręby państwa polskiego organizowali rewolucjonista Paderewski, a rewolucjonista Dmowski walczył o Polskę z Francji.

Kochany Polski Narodzie!

21 lat miało zaledwie to piękne polskie republikańskie dziecko, kiedy rzuciły się na nie faszystowskie Niemcy, mordując i dewastując nasz kraj. Kiedy w końcu polegli, świat cywilizacji zachodniej stanął oko w oko z nowym, śmiertelnym wrogiem — groźnym przeciwnikiem — zarazą marksistowskiego socjalizmu — z żydokomuną. Lider II Republiki Mikołajczyk wrócił z emigracji do kraju, by wziąć udział w wyborach — ale nie były one ani wolne, ani demokratyczne — były ustawione i sfałszowane — niemal połowę składu komisji wyborczych stanowili UB-ccy oszuści. Mikołajczyk uciekł przed tą socjalistyczną zarazą do wolnej Ameryki, a miliony Polaków szukało znów schronienia na emigracji, tworząc patriotyczny batalion rewolucjonistów o pięknym polskim słowie POLONIA.

Polska PRL-u w rękach socjalistycznych złodziei ubożała, nieudolni politycy generowali duże obietnice i jeszcze większe długi. By stłumić rewolucję, ćwierci milionom Polaków zezwolono za opłatą wyjechać na zachód do Niemiec — innymi słowy: socjalistyczna władza sprzedawała Polski Naród Niemcom za marki.

Wolny glos Polskiego Narodu rozbrzmiewał teraz znów z emigracji głosem Ameryki z Waszyngtonu, dając Polskiemu Narodowi otuchę i nadzieję na rewolucyjny świt. Ten zrodził się buntem Narodu, który wygasił hutnicze piece, zatrzymał tramwaje i miasta. Nasz Naród jak lawa gotował się wewnętrznym ogniem rewolucji Solidarności Lecha Wałęsy, a studenci — jak ja — bili się na ulicach polskich miast: Poznania, Warszawy, Gdańska…

ewolucja Solidarności zwyciężyła, ale marksistowska hydra — choć zeszła ze sceny — nie wyszła z gry. W ’97. roku wzięła Naród podstępem. Politycy znów narzucili Narodowi kajdany w formie „Konstytucji” — kuriozalnego dokumentu, sprzecznego z Kartą Paryską; dokumentu sprzecznego z literą konstytucji narodów cywilizowanych; konstytucji sprzecznej z samą konstytucją. 100 000 podpisów na urząd Prezydenta miało skutecznie powstrzymać następnego Lecha Wałęsę i przyszłych liderów Narodu przed ubieganiem się o władzę. Politycy odtąd przepisywali i przepisują nielegalnie Wasze dane osobowe na listy poparcia swoich kandydatów — popełniając przestępstwo i oszustwo na Polskim Narodzie, które trwa do dziś — gwałcąc prawa obywatelskie i wybierając się na stołki zarezerwowane tylko dla swoich.

Tak Polską zaczął rządzić polityk — człowiek miałki, często bez wykształcenia, często bez sukcesu zawodowego — żerująca na pustej obietnicy pijawka, która wysysa krew pracowitego Polskiego Narodu poprzez nienależne im olbrzymie subwencje partyjne — niczym haracz, który pobierają od społeczeństwa nielegalnie junty i zwykli gangsterzy.

To politycy stworzyli ubogą socjalistyczną Polskę ogona Europy, którą macie dziś. Skandaliczne, niemające sensu w rachunku ekonomicznym deale prywatyzacyjne rozgrabiły majątek narodowy — niemiecka kanclerz — jak niegdyś niemiecka caryca Katarzyna II — rozdawała zdrajcom Narodu stołki płatne 26 razy średnia krajowa brutto. Spadkobiercy niemieckich oprawców przejęli 75% rynku medialnego w Polsce — indoktrynując Polskie Dzieci prounijną i proniemiecką propagandą. Niezależne media przestały w Polsce istnieć — uzależnione od pieniędzy partii politycznych — i służą dziś politykom, a nie ludziom, a nie nam. Jedyny wolny głos wolnego Polskiego Narodu przyszedł i nadchodzi dla Państwa znów z Ameryki. Mówię Jak Jest rozbrzmiewało i rozbrzmiewa dziś w polskich miastach — jak niegdyś głos Ameryki z Waszyngtonu — nadzieją na wolną i kapitałową Polskę.

Nasz dwumilionowy ruch Patriotów Polski i Polonii rok temu rzucił politykom wyzwanie, startując w wyborach do Sejmu jako #R REVOLUTION, a w marcu wystawiliśmy w wyborach prezydenckich swego kandydata — zwykłego człowieka — politologa, ale nie polityka — jednego z Nas. Dobry Bóg, siłami mściwej Nemesis, zesłał na świat chińską zarazę, która uniemożliwiła politykom oszustwo zbierania danych obywateli w wyborach — tak z Bożą pomocą otrzymaliśmy szansę na walkę z systemem. Ale podległa prezydentowi Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła moją kandydaturę, powołując się na nieadekwatny do sytuacji paragraf i nielegalny przepis. Skarga Kandydata Narodu #R REVOLUTION na to oszustwo wyborcze popełnione na Polskim Narodzie przez kastę polityków została zamilczana przez media, odrzucona przez podstawionych przez prezydenta sędziów tzw. Sądu Najwyższego III PRL-u.

Politycy, mimo moich ostrzeżeń, przeprowadzili sobie wybory w środku śmiertelnej pandemii — ich kampanie wyborcze doprowadziły do największego w Unii Europejskiej wzrostu zarażeń wirusem chińskim — innymi słowy: politycy szli do koryta władzy po trupach Narodu. Niemal 1400 Polaków zmarło w okresie kampanii wyborczej polityków w tych nielegalnych wyborach. Winę za śmierć tych ludzi ponoszą w znacznej mierze politycy.

 

Tymczasem polityczno-medialna klika spoglądała i spogląda w CAŁKOWITYM milczeniu na ten gwałt na demokracji: na Polsce, na Polonii, na Polskim Narodzie — na oszustwo wyborcze, na morderstwo ludzi, które dokonuje się w biały dzień, w środku Europy. Żaden dziennikarz, żaden polityk, żaden pseudo-narodowiec nie pochylił się nad krzywdą człowieka prostego — jedynie „śmiechem nad krzywdą jego wybuchając, gromadę błaznów koło siebie mając na pomieszanie dobrego i złego” — jak pisał Czesław Miłosz niemal pół wieku temu, kiedy władza socjalistyczna oszukała Naród po raz pierwszy. Wtedy, w ’47. roku, lider ostatniego wolnego prawowitego rządu polskiego na emigracji Mikołajczyk zniknął ze sceny politycznej PRL-u i uciekł do Ameryki.

Ja, moi Kochani, nie zamierzam nigdzie uciekać! Ja nie zamierzam znikać! Ja zamierzam na tę Waszą skorumpowaną scenę polityczną wejść i jak szeryf z filmu „W samo południe” zrobić w mieście porządek. Mówię Wam dziś, politycy, że nie spocznę — aż rak marksistowskiego socjalizmu zostanie wyeliminowany z polskiego życia na zawsze!

Moi kochani #Rewolucjoniści!
Narodzie Polski!
Droga mi sercu Polonio

to nadszedł nasz czas! Czas, by Polski Naród zrzucił kajdany oprawców — polityków żyjących z pracy Narodu, dziennikarzy żyjących z kłamstw polityków, oszustów paradujących w polskich barwach narodowych, spoza których wystają często żydowskie mycki, niemieckie nazwiska i obce waluty. Oto nadszedł czas Nemesis — czas zemsty. Oto nadszedł nasz czas! Czas na rewolucję #R REVOLUTION — na rewolucję republikańską, na rewolucję biało-czerwoną. Czas, by Amerykański Szeryf zszedł z plakatu Solidarności i dokończył zapoczątkowanego 30 lat temu przez Solidarność Lecha Wałęsy dzieła.

Bracia i Siostry!

Przez ostanie dwa stulecia politycy swymi nieudolnymi rządami zmuszali najlepsze Córki i najlepszych Synów Polskiego Narodu do emigracji z kraju. Tak stworzyliśmy Polonię, której liczebność przekracza dziś liczebność tych, którzy w Polsce PRL-u zostali.

Mając to na uwadze, z dniem dzisiejszym, czwartego dnia lipca roku pańskiego dwutysięcznego dwudziestego, przechylając się do petycji Narodu Polskiego:

1.     Obejmuję niniejszym urząd Prezydenta Polski — ad interim — do czasu przeprowadzenia demokratycznych i wolnych od zbiórek podpisów, uczciwych wyborów prezydenckich dokonanych w drodze e-votingu, poprzez Naród wyposażony w karty do głosowania.

2.     Po drugie: Ustanawiam Stany Zjednoczone IV Republiki Polskiej — jedną Polskę złożoną z dwóch Narodów: jednego zamieszkującego obecne terytorium kraju i drugiego — Polonię na emigracji, która nigdy w historii nie miała swojej reprezentacji w Sejmie.

3.     Po trzecie: Ogłaszam wybuch patriotycznej narodowej, republikańskiej rewolucji #R REVOLUTION, której celem jest zbudowanie wolnej, bogatej, szanowanej i silnej Polski.


Jako Prezydent Polskiej Republiki ad interim będę rządzić sprawiedliwie i mądrze, w oparciu o wszystkie aktywa polityczne, które chcą silnej Polski i bogatego Polskiego Narodu:

Wspólnie ustanowimy system prezydencki.

Ograniczymy liczbę polityków w Sejmie.

Zlikwidujemy Senat.

Wprowadzimy 100-osobowy, dwukadencyjny Sejm.

Władzą sądowniczą będzie stanowić Sąd Najwyższy wybierany przez Naród.

Obniżę Wasze podatki, wyzwolę Waszą przedsiębiorczość — wiem, jak to robić.

Każdy obywatel wracający ze stanu Polonii na Ojczyzny łono otrzyma 2 lata bez podatku, jeżeli założy własny business.

Politycy przedsiębiorcy, zwani przeze mnie chuligarchami, staną się oligarchami — będziecie mogli się niewyobrażalnie bogacić, bo na każdy przepis, który wprowadzę, zlikwiduję 10 innych, które ograniczają Waszą przedsiębiorczość i zmuszają Was do obchodzenia  często półlegalnie — durnych przepisów.

Polityczny trolling w sieci, uprawiany dziś przez farmy partyjnych trolli za pieniądze ludzi — będzie karany z automatu 10 latami więzienia dla sprawców i całkowitą konfiskatą mienia partyjnego dla organizatorów.

Zlikwiduję przestępczy proceder zbierania podpisów w wyborach.


 – Zlikwiduję jakiekolwiek subwencje partyjne — by polityk darmozjad musiał zarabiać na życie jak każdy — z pracy własnych rąk, a nie z rabowania wyborców.

–  Zlikwiduję konsulaty i placówki dyplomatyczne — de facto kurorty dla odsuniętych od łask polityków. Zostawię placówki jedynie w Waszyngtonie i w Moskwie — dwóch państwach, które dla polskiej racji stanu są najważniejsze. Wszędzie indziej sprawy konsularne w sprawach polskich obywateli będą załatwiane elektronicznie.

–        Już teraz jako Prezydent Stanów Zjednoczonych IV Republiki Polskiej ad interim będę domagać się od socjalistów Chińskiej Republiki Ludowej wypłaty odszkodowań za straty spowodowane pandemią chińskiego wirusa — dla każdego obywatela polskiego w wysokości $10 000 dolarów na osobę.

–        Wezwę rząd Stanów Zjednoczonych prezydenta Trumpa do budowania koalicji państw domagających się odszkodowań dla narodów cywilizacji zachodniej, które ucierpiały w wyniku chińskiej pandemii. Pismo w tej sprawie zostało skierowane przeze mnie do Departamentu Stanu i do Prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.

–        Wystąpię również do Prezydenta Stanów Zjednoczonych o pomoc gospodarczą dla Polskiej Republiki — na miarę powojennego planu Marshalla, którego nigdy nie otrzymaliśmy, a który nam się jako kraju najbardziej poszkodowanego w II Wojnie Światowej jak najbardziej należy. Niech będzie to Plan Trumpa pomocy gospodarczej dla Polski. Zapewniam, że tych pieniędzy nie tknie chciwa ręka korupcji, ponieważ jest nowy szeryf w mieście — i to ja będę patrzeć przedsiębiorcom na ręce, aby ani jeden dolar, ani jedna złotówka nie trafiły tam, gdzie nie trzeba.

–        Oznacza to także, że Polonia będzie masowo, solidarnie wspierać Prezydenta Trumpa w nadchodzących wyborach na następną kadencję. Tak oto — wspólnie z naszym amerykańskim sojusznikiem — zbudujmy silną, kapitałową i bogatą Polskę, o której mówił prezydent Roosevelt w swym ostatnim przemówieniu w Kongresie.

–        Taka Polska będzie także zabiegać o włącznie Rosji w strefie państw i gospodarek cywilizacji zachodniej, gdzie — jak wskazywałem w moich programach w telewizji MaxTVGO — miejsce Rosji historycznie jest.

–        To ja skończę z rusofobią. To ja skończę z antypolonizmem i to ja skończę z antysemityzmem — wiem, jak to robić. Żydzi w Ameryce są to moi często trudni, ale moi przyjaciele — wiem jak z nimi rozmawiać, żeby otrzymać porozumienie.

–        Od Niemiec wyegzekwuję należne Polsce odszkodowania za zniszczenia wojenne naszego kraju i zbrodnie na Polskim Narodzie w oparciu o następujący mechanizm, który z resztą przedstawiony został w petycji #R: aby 1% budżetu Niemiec z 2% ich należności dla NATO przekazywany był na pomoc wojskową na państwa wschodniej flanki, które Niemcy zdewastowały w czasie II Wojny Światowej — ze szczególnym uwzględnieniem Polski.

–        Pozyskane tą drogą środki przeznaczę na zakup amerykańskiego sprzętu wojskowego.

–        To tymi niemieckimi pieniędzmi spłacę także żądania Izraela wobec Polski w dwójnasób — w zamian za inwestycje w Polską gospodarkę, budującą miejsca pracy w Polsce dla Polaków.

–        Niemiecki kapitał w mediach otrzyma ode mnie jedno słowo: AUF WIEDERSEHEN.

–        Stany Zjednoczone IV Republiki Polskiej będą pomostem między rynkami Ameryki, Europy i olbrzymich połaci Unii Euroazjatyckiej, tworząc największą strefę gospodarczą świata cywilizacji zachodniej.

–        Odbuduję polski rodzimy przemysł motoryzacyjny, wydobywczy i zbrojeniowy.


–        Wprowadzę szereg aktów normatywnych regulujących prawo do posiadania broni.

–        Polskie przedsiębiorstwa państwowe bez dodatniego wyniku ekonomicznego — jak Telewizja Polska czy Poczta Polska — nie będą mogły używać słowa POLSKA w nazwie tak długo, aż otrzymają pozytywny wynik ekonomiczny. Jeżeli nadal nie będą nadal miały wyniku (pozytywnego), czeka je umiejętna prywatyzacja, którą przeprowadzę ja — wiem to jak robić.

–        Wprowadzę karę śmierci dla morderców — w tym karę śmierci ze szczególnym okrucieństwem dla tych, którzy mordowali ze szczególnym okrucieństwem — jak niejaki Poznański, nota bene syn sędzi okręgowej, który zamordował bestialsko Kasię — nauczycielkę włoskiego z Warszawy. Takich typów posadzę na krzesło elektryczne.


Jako Prezydent Stanów Zjednoczonych IV Republiki Polskiej, wzywam opozycję w Polsce do poparcia rewolucji republikańskiej #R REVOLUTION i wycofania się z trwającego w Polsce III PRL-u fałszywego i ustawionego wyścigu wyborczego.


Wybrany nielegalnie socjalistyczny prezydent Duda to ostatni prezydent III RP. Ten prezydent będzie musiał rządzić w warunkach ciągle pogłębiającego się kryzysu zdrowia publicznego wywołanego chińskim wirusem. Zobaczycie wkrótce Państwo dwucyfrowe bezrobocie, 50-procentowe spadki produkcji przemysłowej, grożące zapaścią państwa — kryzys, z którym nieudolni socjaliści u władzy nie będą sobie w stanie mogli poradzić. Jak Gierek dla ratowania władzy sięgał po pożyczki na zachód — tak Duda i PiS sięgną po pożyczki na wschód — do bratnich socjalistów z Chin. Żółta szarańcza dopełni rabunku narodowego mienia i zrabuje wszytko co jest NA ZIEMI i co jest POD polską ziemią. Taka jest Wasza przyszłość pod rządami nieudolnego prezydenta, wybranego w sfałszowanych wyborach.

Przypominam opozycji, że już w marcu proponowałem Wam deal na poparcie mojej kandydatury, ostrzegając, że żaden z Was nie jest w stanie pokonać machiny socjalistycznej junty rządzącej. Mówiłem Wam: Poprzyjcie moją kandydaturę, a ja rozniosę Dudę w telewizyjnej debacie. Milczeliście wtedy, a dziś… ujadacie za fotelem prezydenckim, jak sfora wygłodzonych podwórkowych kundli.

peluję do Was: Przyłączcie się do Nas! Teraz nie jest czas na układy i szemrane deale bez pokrycia. Teraz jest czas na rewolucję! Teraz jest czas na przejęcie władzy! Ale nie poprzez bratobójczą strzelaninę czy bijatykę uliczną, czy fałszywe, czy ustawione wybory — a poprzez poparcie rewolucji patriotycznej #R REVOLUTION. W zamian za poparcie naszej #Rewolucji, przewiduję amnestię dla wszystkich polityków opozycji, jak również kasty rządzącej i biznesmenów-lobbystów, którzy przez minione lata popełniali przestępstwo oszustwa wyborczego.

Zaś tych, którzy #Rewolucji nie poprą, rozliczę z:

–        każdego dolara, każdej złotówki,

–        każdego skradzionego Narodowi głosu i danych osobowych,

–        każdego kontraktu dla kolesiów,

–        każdej ustawy szkodzącej Polsce,

–        każdego zaciągniętego długu

–        i każdej krzywdy wyrządzonej na Polskim Narodzie.

Powołam Trybunał Narodowy do osądzenia Waszych czynów. Skazanym przestępcom i złodziejom skonfiskuję mienie i skieruję na długie lata do więzienia albo do obozu pracy, gdzie odpracujecie swoje winy.

Powtarzam: Waszą jedyną szansą — jedyną szansą na łagodny wyrok, a nawet amnestię — jest poparcie rewolucji patriotycznej narodowej #R REVOLUTION, a w przypadku polityków rządzących — pokojowe przekazanie nam władzy.


Jeżeli tego nie zrobicie, ogłoszę Dyrektywę 44 — wojny totalnej i demontażu socjalistycznego systemu od środka. Dyrektywa 44 będzie wezwaniem Narodu do obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec nielegalnie wybranej władzy:

–        do niepłacenia podatków, wszak z tych podatków politycy-pijawki i ich akolici utrzymują się i żyją,

–        wezwaniem do słabej wydajności pracy,

–        wezwaniem do masowej emigracji z kraju, która pozbawi polityków młodej siły roboczej,

–        wezwaniem do strajków w fabrykach i protestów ulicznych w miastach,

–        i innych sposobów wyrażania cywilnego nieposłuszeństwa — tak, jak za Solidarności Lecha Wałęsy.

Politycy! Wasze nieudolne rządy rujnują kraj. Zwycięstwo Narodu jest kwestią czasu i sposobu.

Moi kochani #Rewolucjoniści!
Bracia i Siostry #R REVOLUTION!

 

biblijnej księdze Eklezjasty jest napisane, że jest czas na wszystko,

czas na wojnę i czas na pokój,
czas na miłość i czas na nienawiść,
czas na narodziny i czas na śmierć,
czas na ciemność nocy i czas na wolności świt.

(Ecclesiastes 3:1, 8, 2, (por.) 11-13)

Wierzę w Znaki na Niebie i Ziemi, które wskazują nadejście wielkich przemian i Polski Odrodzenie. Wierzę w ingerencję sił nadprzyrodzonych w historię i wierzę w istnienie sił równowagi dobra i zła naszej patronki Nemesis, która obraca kołami i kieratem ludzkiego losu. Wierzę w Boga i Narodu Polskiego Zmartwychwstanie. Wierzę, że ten czas przepisany w Biblii jest teraz. Wierzę, że dzwon Zygmunta kołysze się nad nami, szarpany rękami pokoleń biednego Polskiego Narodu, rabowanego przez najeźdźców, zamilczanego przez zdrajców, wyśmiewanego przez niegodziwców i mordowanego przez nikczemników.

Wierzę w słowa Polskich Matek, które powtarzają co noc swym Dzieciom na dobranoc — że jest dobry Bóg, który za dobre wynagradza, a za złe karze. Wierzę w Was, którzy jesteście inni, którzy jesteście lepsi, którzy widzicie więcej, myślicie szerzej, podążacie dalej — ku wspanialej wolności, z którą każdy człowiek się rodzi. Wierzę w naszej #Rewolucji zwycięstwo i odrodzenie silnego Polskiego Narodu.

iech więc Bóg błogosławi Stany Zjednoczone IV Republiki Polskiej. Niech Bóg ma w swej opiece Prezydenta ad interim tej Republiki, by prowadził Polski Naród ku bezpiecznej i bogatej przyszłości, jak Mojżesz przeprowadził naród Izraela przez wzburzone wody.

iech sojusznik naszej #Rewolucji — Stany Zjednoczone Ameryki — wspierają Nas w tej rewolucyjnej walce za wolność naszą i waszą — za Pułaskiego, za Kościuszkę, za Paderewskiego, za Polonię, która budowała bogactwo Ameryki, kiedy nastał świt jej powstania — owego czwartego dnia lipca lat temu dwieście czterdzieści i cztery.

iech miłosierny Bóg ma w opiece Polski Naród w tym czasie #Rewolucji — bo Naród jest Duszą Państwa!

Dziękuję i dobranoc.

 

Będą znaki na Niebie i Ziemi,
że jesteśmy na dobrej drodze
i na końcu tej drogi jest zwycięstwo.
Dlatego, że takie jest przeznaczenie.
Tak po prostu musi być.