Polski Naród stworzy NOWĄ PARTIĘ POLITYCZNĄ – #R

Tak są napisane karty naszej historii.

Takie jest przeznaczenie.

Zjednoczeni Zwyciężymy!

Zbudujemy Polski Potęgę!

Niebo jest granicą!                                                                    

Mariusz Max Kolonko #R

           „Moi Kochani #Rewolucjoniści, Bracia i Siostry, Rodacy. 

Kilka miesięcy temu zainicjowałem operację „White Eagle – Biały Orzeł”. Była to misja, której celem było utworzenie w Polsce nowej, narodowej partii – #RRevolution, partii otwartej na wszystkich tych, którzy chcą silnej, bogatej, dostatniej i dumnej Polski. 

         W ramach Misji White Eagle przybyłem do Polski, gdzie w krótkich momentach, kiedy przebywałem w przestrzeni publicznej- na lotnisku, na ulicy, ludzie podchodzili do mnie i mówili :  „#RRevolution, #R,#R,#R. Panie Mariuszu, jesteśmy z Panem, jesteśmy z #Rewolucją!”. Pamiętam każde Wasze słowo, każde zdjęcie, które zrobiliśmy, każdy uścisk dłoni. Dziękuję Wam z całego serca za te dowody uznania i sympatii dla tego, co robimy.                           

W trakcie Misji White Eagle przybyłem do Warszawy, gdzie spotkałem się z liderami polskich ugrupowań patriotycznych. W Warszawie a wcześniej, w Nowym Jorku spotkałem się z Robertem Winnickim, młodym, utalentowanym politykiem, liderem Ruchu Narodowego. Rozmawialiśmy o Polsce przez dwie i pół godziny osiągając pełen konsensus co do naszych celów. Do tych rozmów jeszcze powrócimy. Także w Warszawie spotkałem się z Markiem Jakubiakiem, który zaprosił mnie do swojego domu, gdzie poznałem całą jego cudowną rodzinę. Rozmawialiśmy długo, wypiliśmy jego piwo i  rozmawialiśmy o Polsce z takim entuzjazmem, że pan Marek zadzwonił do pana Janusza Korwina Mikke. Przyjąłem ten telefon, rozmawiałem krótko z panem Januszem, obiecałem, że do dłuższej rozmowy wrócimy wkrótce.

            Następnie spotkalem się z panem Pawłem Kukizem. To było w Sejmie. Rozmawialiśmy krótko ale była to bardzo dobra i konstruktywna rozmowa przygotowawcza do naszej kolejnej rozmowy, która odbyła się na ranczo, pod Wrocławiem. Poleciałem tam, sopotkałem się z panem Pawłem, rozmawialiśmy przez dwie i pół godziny. To było bardzo ważne dla mnie spotkanie. Pan Paweł zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest to patriota, jest to ktoś, kogo my w #RRevolution nazywamy: „swój chłop”. Rozmawialiśmy długo o Polsce, o obecnej sytuacji politycznej i o #RRevolution – naszej partii politycznej, którą –  jak Państwo wiecie – szykujemy od półtora roku. Były to dla mnie bardzo ważne rozmowy dlatego, że ruch „Kukiz’15” powstał na bazie ruchu „Mówię Jak Jest” – tej dwumilionowej, olbrzymiej armii widzów telewizji MaxTV,  która działa w sieci. To ruch „Mówię Jak Jest” katapultował Pawła Kukiza i ruch „Kukiz’15” do Sejmu w 2015 roku. Dziś ruch „Mówię Jak Jest” – Wy, wszyscy jesteście w #R Revolution. Dlatego też wydawło mi się naturalne aby zaproponować panu Pawłowi przekształcenie ruchu „Kukiz’15” w NOWĄ PARTIĘ POLITYCZNĄ – #RRevolution.

Dziś chcę Państwu zakomunikować, że propozycja została przez pana Pawła przyjęta. Powstaje NOWA PARTIA POLITYCZNA – #RRevolution. W tej chwili trwają rozmowy o rejestracji  partii, nadaniu jej charakteru formalnego, co nastąpi w ciągu kilku najbliższych dni. Będzie to partia narodowa, otwarta na wszystkich tych, którzy chcą silnej, bogatej i dumnej Polski. 

              Panie Robercie, Panie Pawle, Panie Januszu i Panie Marku, „united we stand, divided we fall”. Tylko zjednoczeni zwyciężymy ale zjednoczeni w NOWEJ PARTII POLITYCZNEJ nie w żadynych koalicjach, dlatego, że ludzie po ostatnich wyborach mają dość koalicji! Wiedzą, że koalicje są to twory potrzebne politykom do katapultowania ich na stołki. My nie chcemy nowych koalicji; te koalicje zresztą szybciej się rozpadają niż się tworzą. Dlatego my chcemy NOWEJ PARTII POLITYCZNEJ. Tego chce Naród. Naród chce nowej, silnej, narodowej partii politycznej i ta partia powstaje, nazywa się #RRevolution. Zapraszamy Was Wszystkich: wszystkich liderów ugrupowań patriotycznych w Polsce, wszystkich tych, którzy chcą silnej, bogatej i dumnej Polski do przystąpienia do nas. Razem zwyciężymy i to zwycięstwo jest kwestią czasu i sposobu. Takie jest bowiem przeznaczenie. Taka jest bowiem kolej rzeczy. Tak są bowiem napisane karty naszej historii.

Zapraszam Was wszystkich do przystąpienia do Naszej Rewolucji – #R ale przystąpienia na naszych zasadach. Naszą naczelną zasadą jest LOJALNOŚĆ –  lojalność wobec Polskiego Narodu, lojalność wobec nas samych i idei, która nas stworzyła. Każdy, kto będzie nielojalny zostanie usunięty z naszej #Rewolucji szybciej, niż głowa zdąży mu się obrócić. Takie są nasze zasady; są to proste zasady. My służymy polskiemu narodowi, nie politykom. Mamy dość politycznych knowań, układów, układzików, które są rysowane w mediach na okrągło. Widzimy to wszędzie. Mamy tego dość! Pora aby władzę w Polsce przejął Polski Naród, ponieważ to NARÓD JEST DUSZĄ PAŃSTWA A NIE POLITYCY! Pora na naszą Rewolucję – #R! I my tę rewolucję zrobimy podczas jesiennych wyborów ‘2019. Głosujcie na Nas! Naszym celem nie jest przekraczanie jakichś progów wyborczych. To jest dobre dla polityków. Naszym celem jest cel totalny – objęcie władzy w Polsce! I tak się stanie. My to zrobimy! Jest to kwestią czasu i sposobu.

Polski Naród stworzy NOWĄ PARTIĘ POLITYCZNĄ, tak jest napisane w historii, takie jest nasze przeznaczenie i tą partią polityczną, którą stworzy polski naród jest  #RRewolucja – #RRevolution! To jest partia polityczna, na którą musicie zagłosować jesienią, żeby stworzyć silną Polskę, Polskę prezydencką, Polskę w której będzie rządził silny prezydent bedący głową państwa, który będzie odpowiadał przed Bogiem, Narodem i Historią.

 –  Stworzymy bogactwo polskiego narodu poprzez obniżenie ludziom podatków. 

–     Wyzwolimy przedsiebiorczość, ludzie będą mieli pieniądze i będą mogli sami zadbać o starsze pokolenie – pokolenie ich rodziców, tak jak syn dba o swego ojca a córka o swoją matkę. 

–   Odbudujemy Polski potęgę, poprzez  rozbudowę  przemysłu zbrojeniowego; utworzymy nowe miejsca pracy. 

–   Stworzymy także nowe miejsca pracy dla polskiego,  rodzimego biznesu, tak że rodzime biznesy nie będą musiały wyjeżdżać z Polski, na Litwę lub na Filipiny. Kiedy byłem w Polsce, ludzie podchodzili do mnie i mówili: „Panie Maksie, wyjeżdżamy z Polski, eliminujemy nasz biznes ponieważ nie otrzymujemy żadnej zachęty od państwa”. My Wam tę zachętę damy!  Zostaniecie w Polsce, stworzycie miejsca pracy i będziecie bogacić polski naród a nie filipiński czy litewski.  

–   Upomnimy się także o reparacje wojenne od Niemców. Mamy plan na to i ten plan zostanie wykonany.

–  Ograniczymy liczbę polityków w Sejmie; kto by przypuszczał, że w Kongresie Amerykańskim jest mniej polityków niż w polskim sejmie! Dlatego też wyeliminujemy Senat a Sejm zrobimy mniejszy, bardziej manewrowalny i  szybszy w działaniu. Powiedzmy, stuosobowy. Jednocześnie politykom, którzy znajdą się w Sejmie, którzy zostaną przez Was wybrani, zapłacimy bardzo duże pieniądze na rządzenie po to, by nie mogła ich kupować kanclerz Niemiec –  Merkel półmilinowymi pensjami. I – wierzcie mi – taki polityk, którego wybierzecie do sejmu za 100 tysięcy $, będzie robił wszystko, co tylko chcecie, żeby być w Sejmie, zarabiać te pieniądze i służyć Wam – polskiemu narodowi. – –  Wprowadzimy E-voting w Polsce – głosowanie przez internet i karty do głosowania. 

–  Dodatkowo wprowadzimy polonijny okręg wyborczy, aby 20 milionowa Polonia mogła głosować w wyborach a także posiadała swoją reprezentację  w Sejmie. 

–  Władza sądownicza, tak jak władza ustawodawcza i wykonawcza będzie wybierana przez naród a nie przez polityków. 

       Zbudujemy Polski Potęgę nie w 15 – 20 lat, jak obiecuje Wam władza ale w 15 -20 miesięcy. Mamy na to plan, wiemy jak to robić i to zrobimy! Będziemy działać szybko, będziemy działać skutecznie. 

      Nadszedł czas na #Rewolucję, nadszedł czas na to, żeby polski naród  przejął władzę od polityków i zaczął rządzić w Polsce, ponieważ to Naród jest duszą państwa a nie politycy. Niech więc Bóg Błogosławi Polskę i Jej Naród. Niech Bóg Błogosławi Stany Zjednoczone Ameryki – naszego sprzymierzeńca w tej #Rewolucji, najpotężniejszy kraj na Ziemi, którego potęga została stworzona także przez polskich imigrantów.

Niech Bóg Błogosławi Nas i Naszą Rewolucję#R. 

Dziękuję i Dobranoc”.                        

                                                             Mariusz Max Kolonko #R REVOLUTION July 24 2019 MaxTVGO.com