O #R

#R REVOLUTION

Inspiratorem i założycielem #R jest Max Kolonko, polski patriota, znakomity, charyzmatyczny dziennikarz, politolog, producent, reżyser i pisarz, były korespondent Białego Domu, twórca i właściciel najpopularniejszej w sieci – internetowej Telewizji – MaxTVGO.

„Nazywamy się  #RREVOLUTION bo dominujemy w ignorowanej przez establishment sferze ‘drugiego obiegu’ – w internecie. Jesteśmy #R jak Rewolucja. #R jak Republikanie. Jesteśmy młodzi, energiczni, jesteśmy patriotami, kochamy Polskę i nasz wspaniały Naród. Jest nas ponad 2 miliony! Mamy swoją telewizję – MaxTV, która w 2015 roku stworzyła ruch:  “Mówię jak jest”, który pomógł politykom Prawa i Sprawiedliwości objąć władzę w Polsce. Ale politycy usadowili się wygodnie na stołkach i obiecują nam dobrobyt za “15 – 20 lat bo wcześniej się nie da”. Otóż da się! Jesteśmy #R jak Rewolucja. #R jak Republikanie. Jesteśmy młodzi, energiczni, jesteśmy patriotami, kochamy Polskę i nasz wspaniały Naród. Chcemy pracować dla siebie i sami dbać o nasze dzieci, bliskich, chorych i potrzebujących, jak syn dba o swego ojca  a córka dba o swoją matkę. Chcemy sami wziąć naszą przyszłość w swoje ręce, zamiast wystawiać ją na pastwę polityków i ich szemranych zakulisowych układów.

To my – a nie politycy – przyniesiemy Polsce Rewolucję Wiekopomnych Przemian bogacąc nas samych. Zbudujemy IV Republikę Polską!    

ZBUDUJEMY POLSKI POTĘGĘ, NIE W 15 – 20 LAT, JAK OBIECUJĄ DZIŚ POLITYCY, A W 15 – 20 MIESIĘCY!

Niebo jest granicą…  

 

                                                                                                                                            Mariusz Max Kolonko program Duma Narodowa w MaxTVGO.com

CELE #R REVOLUTION

1. Władza sądownicza wybierana w wyborach powszechnych, tak samo jak władza ustawodawcza i wykonawcza oraz likwidacja Trybunału Konstytucyjnego, którego kompetencje przejmie Sąd Najwyższy.
>>PETYCJA<<

2. Zmiana ustawy – „Kodeks Wyborczy” poprzez wprowadzenie E-votingu  możliwości głosowania przez Internet (zwłaszcza dla środowisk polonijnych) oraz karty do głosowania (Voter ID card)
>>PETYCJA<<

3. Zmiana ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, która zrównuje kwotę wolną od podatku dla wszystkich Obywateli z kwotą ustaloną dla posłów i senatorów. W obecnym stanie prawnym kwota wolna od podatku dla większości Obywateli rozliczających PIT wynosi 3.091 zł. To mniej niż w Botswanie i Maroku! Jednocześnie kwota wolna od podatku dla posłów i senatorów wynosi 30 451 zł. Politycy mają więc naliczoną niemal dziesięciokrotnie wyższą kwotę wolną od podatku.
>>PETYCJA<<

4. Wyzwolenie przedsiębiorczości Polaków, głównie poprzez gruntowną reformę całego systemu podatkowego.

5. Wprowadzimy polonijny okręg wyborczy aby 20 milionowa Polonia miała swoją reprezentację w Sejmie

6. Referendum w sprawie prawa do posiadania broni w Polsce.
>>PETYCJA<<

7. Reparacje wojenne od Niemiec w formie pomocy wojskowej dla państw wschodniej flanki NATO, ze szczególnym uwzględnieniem Polski.
>>PETYCJA<<

8. Ograniczenie liczby posłów w Parlamencie Rzeczypospolitej Polskiej do 100 w Sejmie i zlikwidowanie Senatu.

9. Ograniczenie udziału kapitału niemieckiego w mediach na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
>>PETYCJA<<

10. Przeprowadzenie Narodowego referendum w sprawie zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

11. Wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych.

#R REVOLUTION SONG # 2

ORĘDZIE O STANIE REWOLUCJI #R        

(MaxTVGO.com Dec 24 2018)

„Kilka lat temu rozpoczęliśmy rewolucję globalną: „Mówię Jak Jest”. Była to rewolucja, która rozpoczęła wiosnę narodów europejskich; była to rewolucja, która trwa do dziś, która obaliła rządy lewackie w Polsce a Ameryce dała nowego prezydenta – Donalda Trumpa (który mówi jak jest).

Teraz, w Naszej #Rewolucji przechodzimy na szczebel narodowy, na szczebel lokalny. Nazwaliśmy ją „#R” jak Republikanie, #R- jak #Rewolucja. Jest to #Rewolucja, która łączy a nie dzieli, która buduje a nie niszczy. Jest to #Rewolucja, która stworzy nową polską republikę, Polskę silną, mocarstwową, bogatą, Polskę prezydencką, Polskę wolnych przedsiębiorców a nie zniewolonych podatników, Polskę moją, Twoją, Naszą i naszych dzieci, Polskę- Polaków rozsianych po całym świecie, których łączyć będzie nie tylko piękne, wspaniałe słowo: „Polonia” ale także Nasz Symbol – #R.

Rok 2019- to rok #Rewolucji! To jest Nasz rok! Okres koniunktury gospodarczej, który sprzyjał rządom PiS dobiega końca. Zobaczycie Państwo wielkie zmiany w Europie i na świecie. Będą to znaki na Niebie i Ziemi, że jesteśmy na dobrej drodze i na końcu tej drogi jest zwycięstwo. Dlatego, że takie jest przeznaczenie… Tak po prostu musi być… Nie my rozpaliliśmy ten ogień. Jak pisał Mickiewicz: „wewnętrznego ognia (Polski) sto lat nie wyziębi”. Ten ogień istniał w Polsce zawsze; zawsze istniał w polskim narodzie a Naród jest duszą Państwa.
Nasz Naród jest rozproszony po całym świecie – przez polityków, którzy nie potrafili zadbać o to byśmy my, sami mogli zadbać o własny dobrobyt, więc musieliśmy szukać go gdzie indziej. Ale, gdziekolwiek jesteśmy, w jakimkolwiek miejscu na mapie… jesteśmy Polskim Narodem, który jest lojalny wobec swojej Ojczyzny, wobec kraju, w którym leżą kości naszych przodków, tych, którzy zbudowali warowne twierdze w Warszawie, Krakowie, Częstochowie, Lwowie, Poznaniu i na Wawelu, gdzie dzwoni Dzwon Zygmunta, który bił na trwogę ilekroć pojawił się ktoś, kto usiłował nam – daremnie- nasze wolności zabrać.

Dziś Dzwon Zygmunta kołysze Sercem Polski, ku Naszej #Rewolucji, ku naszej przyszłości, ku naszemu przeznaczeniu.

W roku 2019 niech Bóg błogosławi Polskę i jej Naród, niech Bóg błogosławi Amerykę- naszego sprzymierzeńca w tej #Rewolucji. Niech Bóg błogosławi Nas i Naszą #Rewolucję – #R – Polish Power”.

Obszerne fragmenty orędzia Mariusza Maxa Kolonko na 2019 rok z MaxTVGO.com

Po więcej materiałów wideo zapraszamy na MaxTVgo.com