ZOBACZ w MaxTVGO.com

 

Moi kochani #Rewolucjoniści, Bracia i Siostry, Rodacy!

 

“Przybywam tu, do Ameryki, by żyć lub zginąć za wolność w kraju, gdzie wolności się broni”.

Te słowa napisał w liście do Jerzego Waszyngtona 243 lata temu Kazimierz Pułaski herbu Ślepowron – duchowy przywódca naszej #Rewolucji.

 

ułaski był wygnańcem z Polski. Polska go odrzuciła, konfederaci go zdradzili. Skonfiskowano mu majątek, zabrano pieniądze, nie miał grosza przy duszy. W jego własnym kraju Polacy – Rodacy – my – wydaliśmy na niego wyrok śmierci. Pułaski uciekł do Ameryki, stał się wygnańcem, banitą z własnej ojczyzny. Stał się emigrantem, jak Ty, jak ja, jak miliony z nas. Pułaski tu, w Ameryce zginął za te wolności, za wolność Ameryki i Polski, za wolność naszą i Waszą. Ale… Pułaski swą śmiercią Ameryce tę wolność i wynikającą z tej wolności dobrobyt wywalczył.

 

 

meryka jest dziś najpotężniejszym krajem na Ziemi, krajem ludzi prawdziwie wolnych. Wolnych od socjalizmu, wolnych od urzędniczej biurokracji, wolnych od ludzi, którzy chcą Ci zabrać broń, wolnych prawem do posiadania broni, wolnych od biurokratycznych przepisów, które nakazują Ci, ile masz zarabiać, wolnych prawem do nieskrępowanego urzędniczym nakazem bogacenia się, wolnych prawem do mówienia jak jest. Wiem coś o tym, bo mieszkam w tym kraju ponad 30 lat, moi kochani; to jest wspaniałe uczucie być tak wolnym.

Wszystko zależy od Ciebie, od Twoich możliwości, od Twojej wiedzy, umiejętności i talentu, i pracy, i szczęścia – tak powinno być! Nie od koryta, nie od polityków, nie od układu, tylko od Ciebie! Sky is the limit – niebo jest limitem Twoich możliwości! To jest wspaniałe uczucie, wierzcie mi.

I… spoglądam na Polskę, spoglądam na Wasze życie w Polsce, czytam Wasze komentarze i serce mi się kraje bo Polska tak wolna nie jest. Polskę od lat, kilkudziesięciu lat trawi rak marksizmu i socjalizmu – tej szalonej idei dominacji władzy nad obywatelami, w której urzędnicy i gąszcz przepisów, zakazów i nakazów dyktuje Wam, jak powinno wyglądać Wasze życie : ile macie pracować, jak macie zarabiać, co macie robić i jak macie żyć.

 

Podczas, gdy drugą ręką ta sama władza, ci sami politycy sięgają chciwie do Waszej kieszeni po pieniądze, po subwencje dla polityków, na partie polityczne, na stanowiska lukratywne – nikomu niepotrzebne – dla swoich kolesiów, po subwencje na Fundację Narodowe, które trwonią pieniądze w sposób kryminalny; po pieniądze na telewizję, która mieni się być telewizją polską, która serwuje Wam tę samą propagandową papkę sukcesu, że za 15–20 lat będzie się w Polsce żyło jak w krajach gospodarek zachodnich – kapitałowych po to, by Was uśpić, by uśpić Waszą rewolucję opium obietnicy bez pokrycia w faktach, zastrzykiem zasiłku socjalnego, który gwarantuje Wam egzystencję na poziomie usłużnego i posłusznego dla władzy obywatela.

Tak, moi Kochani, dokonuje się na naszych oczach upadek Polski. Na tym obrazie Matejki każdej z tych postaci można by przypisać dzisiaj postać odpowiednią polityka w polskim Sejmie.

 

Rejtan – Upadek Polski – Jan Matejko

Są tacy, którzy drą szaty, żeby nie podpisywać zdradzieckich ustaw. Są tacy, którzy liczą srebrniki. Są tacy, którzy odwracają od nas głowy i tacy, którzy się z nas śmieją. Ale na tym padole ludzkiego nieszczęścia, naszej ukochanej Ojczyzny jest jedna postać nadziei. To młody rewolucjonista z szablą wzniesioną wysoko nad głową i czapką rewolucyjną w garści. To jesteśmy my, moi Kochani! To jest nasza #Rewolucja! To jest przyszłość Polski!

 

asza #Rewolucja, moi Kochani, ma tylko jeden rok, a ile już zrobiliśmy! To z naszego ziarna “Mówię Jak Jest” wyrósł cały Ruch Narodowy w Polsce i ruch KUKIZ’15. To my w roku wyborczym – ubiegłym – ujawniliśmy oszustwo wyborcze, którego dopuszczają się na polskim Narodzie politycy fałszując Wasze podpisy, bez Waszej wiedzy i zgody przekazując Wasze dane osobowe na listy poparcia kandydatów do Sejmu! Pisałem o tej sprawie list otwarty do Prezydenta ale Prezydent odwrócił głowę, jak na tym obrazie Matejki… Inni się śmiali.

Ale był ktoś, kto się nie śmiał. Był ktoś, kto to widział. To Ameryka – kraj Pułaskiego i prezydent Trump, który widział naszą petycję, by (prezydent Trump) nie przyjeżdżał do Polski przed tymi oszukańczymi wyborami. I tak się stało. Prezydent nie przyjechał. To był nasz wielki sukces, moi Kochani! Nawet nie wiecie, jak wielki! To było wspaniałe zwycięstwo!

Ameryka patrzy na nas, Ameryka nas lubi. Ameryka lubi ludzi takich, jak my : ludzi innych, ludzi lepszych, ludzi wolnych, ludzi, którzy pragną wolności i dlatego są naszymi opiekunami, dlatego patrzą na nas przychylnie i dlatego nam sprzyjają, bo jesteśmy spadkobiercami Pułaskiego i wspaniałej rewolucji Solidarności Lecha Wałęsy.

 

Moi kochani #Rewolucjoniści, Bracia i Siostry!

Nasz ruch rewolucyjny #R REVOLUTION jest obecnie jedynym prawdziwie rewolucyjnym, prawdziwie narodowym ruchem opozycyjnym w Polsce! Jesteśmy inni, jesteśmy lepsi, widzimy szerzej, wiemy więcej.

Jesteśmy ciągle w pozycji HOLD, ale okrzepliśmy.
Mam plan zwycięski na nadchodzącą bitwę, który poznacie wtedy, kiedy wybije jej godzina.

 

Tymczasem powołałem Sztab Wyborczy #R do sprawdzenia moich możliwości startu w wyborach prezydenckich w Polsce

 

Będziemy także budować TASKFORCE #R do wprowadzenia e–votingu w Polsce. Będzie to nowy TASKFORCE – w nowym składzie.

 

Będziemy także rozwijać telewizję MaxTV – jedyny wolny głos wolnego polskiego Narodu, który mówi jak jest.

 

Będziemy także wprowadzać nowy program o nazwie Loyalty Fi#Rst. Będzie to program dla nas samych. Będziemy pomagać sami sobie tak, żebyśmy pamiętali, by nasza rewolucja #R REVOLUTION to nie była tylko rewolucja polityczna, ale także rewolucja, która dokonuje się w nas samych, że jesteśmy oparci o lojalność i o prawdę tak, że ktokolwiek pozna naszych Braci i Siostry z #R REVOLUTION, będzie mógł powiedzieć: “To są ludzie, na których można polegać jak na Zawiszy.”.

 

Moi kochani #Rewolucjoniści! Bracia i Siostry!

 

aszą #Rewolucję rozpoczęliśmy od nabożeństwa w Klasztorze na Jasnej Górze – którego bronił Pułaski – w intencji naszej Ojczyzny. Modliliśmy się do Wszechmogącego Boga, by Bóg spowodował, by nasza patronka Nemezis zaczęła obracać kołami historii – tą olbrzymią machiną dziejów, która obraca kieratem ludzkiego losu, by spowodował, aby dzwon Zygmunta znów zaczął kołysać się nad nami w naszej #Revolution Song.

Pamiętajcie, wokół nas jest ciemność nocy ale na tym niebie tej ciemności unosi się duch Pułaskiego – a Pułaski jest herbu Ślepowron – a ślepowron to jest ptak, który poluje w nocy, to jest ptak ciemności, to jest ptak, który najlepiej się czuje w nocy. Wtedy atakuje i wtedy zwycięża – po to, żeby zobaczyć zwycięski świt. I ten zwycięski świt nastąpi. A po tym świcie nastąpi zwycięski dzień. Będzie to pierwszy dzień IV Republiki Polskiej, która nastanie – Polski silnej, Polski mocarstwowej, Polski prezydenckiej, Polski silnym prezydentem, który będzie liderem silnego Narodu. Polski z małą liczbą polityków, którzy będą wybierani w e–votingu. Polski, w której olbrzymia, wielomilionowa Polonia będzie miała swoją reprezentację w Sejmie, bo na nią jak najbardziej zasługuje. Polski, w której będziemy mieli prawo do posiadania broni i prawo do mówienia jak jest. Polski, która będzie silna bogactwem Narodu, a nie polityków. Polski, która będzie budziła trwogę wśród naszych nieprzyjaciół i otuchę wśród naszych przyjaciół i sprzymierzeńców.

Taka Polska powstanie! Będzie to Polska moja, Twoja, nasza i naszych dzieci! O tę Polskę walczymy i tę Polskę ustanowimy nad ugiętymi pod naszą nawałnicą karkami polityków!

 

Wierzę w Boga – moi kochani #Rewolucjoniści – i narodu Polskiego zmartwychwstanie. Wierzę w polski Naród. Wierzę w Was, moi kochani Żołnierze, że tak, jak niegdyś Pułaski – wywalczył wolność i bogactwo Ameryki tak Wy wywalczycie wolność i bogactwo naszej ukochanej Ojczyzny – Polski!

 

Niech więc Bóg błogosławi Nas i Naszą #Rewolucję #R. Niech Bóg błogosławi Was w tej #Rewolucji! Niech Bóg błogosławi polski Naród i naszą rewolucję – #R REVOLUTION! Bo Naród jest Duszą Państwa!