Od 47 roku nasz biedny Naród jest zaganiany przez polityków na wybory, by po wyborach stwierdzić, że wygrali nie ci, na których oddano głosy. Po co zatem pchacie się do sejmu? – p Kołodziejczak zamieni się w Kukiza15 a za politykami Agrounii prawdziwi rolnicy będą za 3 lata gonić po polu z widłami. Wszystkie dane osobowe, które zbieraliście od ludzi i przekazaliście do PKW są teraz własnością kasty polityków, którzy wydrukują z tego głosy i podrzucą do lokali wyborczych jako głosy na PIS lub PO.

Ten prosty mechanizm oszustwa narodu w wyborach umożliwia brak vote tracker – możliwości sprawdzenia na stronie PKW na kogo oddałeś głos, czy był on ważny i czy w ogóle w wyborach brałeś udział.

Aby wygrać “wybory’ w Polsce potrzebne są nie – głosy obywateli, a dane osobowe obywateli – PESEL i wzór podpisu. Tyle wystarczy by wydrukować na zwykłej drukarce karty do głosowania i podrzucić je do lokali wyborczych, tak jak ostrzegał prez. Trump w US.

Partie polityczne PIS i PO posiadają bazę 1 600 000 tyś PESELI z których rutynowo drukują głosy w wyborach. Po to judetriumwirat Duda/Morawiecki/Kurski wpuścili do Polski miliony Ukraińców by uzyskać drugie 1 600 000 PESELi które również posłużą do wydrukowania fejk głosów w wyborach. W 2019 roku otrzymałem dysk z tej właśnie bazy PIS/PO abym przepisał 3 okręgi dla #R. Odmówiłem. Nigdy nie będę okradać Polskiego Narodu. To z tej bazy nb przepisano dane wyborców (screen poniżej) “ułożone chronologicznie dokładnie tak, jak są zapisane w bazie wyborców – począwszy od rocznika 1959 do rocznika 1999.” (screen poniżej)

Partie polityczne w okresie przedwyborczym gromadzą swoje bazy danych obywateli pozyskując je w różnych zbiórkach podpisów na ‘szlachetne cele”- konfederaci zbierali na Stop 447 przed wyborami prez. 2020, a od miesiąca radio RMF zbiera dane osobowe wyborców poprzez konkurs – przekaz nam swój PESEL i wygraj 15 000 zl. W wyborach prezydenckich 2020 dziewczyna bodajże w Hiszpanii jeździła na skuterku i zbierała dane Polonii. Dodatkowo funkcjonują płatni złodzieje danych osobowych jak ob. Piepiórka Mateusz z warszafki który w marcu wkradł się po dane czlonków partii Agrounia a w wyborach 2019 r. do mojego KWW #R. To że taki przestępca nie siedzi jeszcze w więzieniu oznacza, że złodziej tego rodzaju jest złodziejskiej władzy potrzebny do dokonywania złodziejstwa.

Wasze zbiórki podpisów są zatem de facto okradaniem Narodu z danych osobowych i będą zasilać głosy oddane na PIS lub PO. Także p. Olszański czy p. Kołodziejczak będziecie głosować na PIS lub PO czy tego chcecie czy nie, a być może wasze głosy pojawią się w urnach w kilku miejscach jednocześnie.

Tak w wyborach zwiększa się frekwencja, która z wyborów na wybory – rośnie, mimo że entuzjam Narodu do uczestnictwa w wyborach z roku na rok – maleje. Jako politolog wyliczyłem w https://MaxTVGO.com – że prawdziwa frekwencja wyborcza w Polsce powinna wynosić nie 60% jak podają płatni fejk ankieterzy a procent 10!

Ale wybory do Sejmu to tylko złodziejska rozgrzewka: darmozjadom warszafki chodzi o to, aby nakraść jak najwięcej danych osobowych w wyborach do Sejmu i przepisać je za pół roku w wyborach, o które naprawdę toczy się gra – do Parlamentu Europejskiego gdzie darmozjad warszafki zarobi łącznie $170 000 w jeden rok, plus miliony dla swojej partii. Mówię o tym w tym m. in. w programie z 2020 roku https://rumble.com/v3hol8e-max-kolonko-jak-nas-oszukuj-politycy-briefing-sztabowy-marzec-2020.html… który nb przed tygodniem spadł z #YouTube razem z ponad milionem subskrybentów usuniętego konta Max Kolonko MaxTV i MaxTVNews.

Nielegalna junta Dudy i Morawieckiego nie chce żeby Naród Polski dowiedział się o czym mówię w moich programachhttps://MaxTVGO.com i o czym pisze tu teraz. W procederze współdziałają z nimi obce i często wrogie Polsce korporacje jak#Facebook czy#YouTube

Od kilku lat Facebook i YouTube wpływają nie tylko na wybory w Polsce ale także na funkcjonowanie polskiego sądownictwa; Dziś dowiaduję się że Sąd w Warszawie nie może orzec w mojej sprawie przeciwko Natemat gdyż 2 tyg. wcześniej YT usunął film, który był przedmiotem sporu (sic).

6 grudnia 700 000 followersów największego konta polskiego dziennikarza na #Facebook poszło na out by dać miejsce dla podcastu propagandowego ob. Morawieckiego, co jest de facto ingerencją obcej korporacji w proces wyborczy w Polsce i tłamszeniem wolności słowa na skalę nie mającą precedensu w historii cywilizacji zachodniej. To wszystko robione jest wobec dziennikarza- politologa ale nie polityka, człowieka bez partii politycznej uzbrojonego tylko w prawdę i słowo: Mówię Jak Jest.

Btw Choć niektórzy z was paradują po stacjach tv warszafki, nie zająknęliście się ani słowem nad tą “krzywdą człowieka prostego” choć to ów “człowiek prosty” był często jedynym, który stawał w obronie Was, wolności Słowa i Narodu. W sumie mam to w dupie. Ale Nasza Patronka #R Matka Boża widzi was na wskroś. Otóż ja myślę, że gonicie za mamoną, a “Żaden sługa nie może dwom panom służyć. Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie. (Luk. 16:13)

Możecie i musicie służyć Bogu i Narodowi! Temu służy #KoalicjaPolskaNaMaxa

– nie jest to partia polityczna! – jest to koalicja Narodu z Narodem! zrzeszona w Niezależnych Autonomicznych Republikach Polskich #NARPOL tworzących się po całej #Poland – przez prawdziwych patriotów i przedsiębiorczych ludzi, którzy nie dają się zaganiać na fejk wybory jak bydło do zagrody, którzy nie uznają nielegalnej junty w warszafce, nielegalnie wybranego “prezydenta”, oszukanych “wyborów”, i nie dają się dymać w dupę co kilka lat bandzie darmozjadów, którzy nie prowadzili w życiu żadnego przedsiębiorstwa, nie stworzyli w życiu niczego, nie pracowali nigdzie indziej jak siedząc w urzędzie, a których nikt z nas nie przyjąłby do pracy, bo polityk-darmozjad do żadnej uczciwej pracy się nie nadaje. Ale jak mówię – to Twoje życie – Twój wybór. Tylko nie zdziwcie się kiedy spotka was los z mojej Przepowiedni i spełni się wszystko co jest napisane. Więc słuchajcie co się do was mówi albo idźcie w cholerę i nie zawracacie Polakom dupy. #R

#RREVOLUTION #NARPOL

Max Kolonko Prezydent St, Zjedn. Polonii i Polski

Sep 14 2023

0