no proszę…“gówno zawsze na wierzch wypłynie” (z Popiół i Diament ) – niemiecki Onet rozmawia z ‘płatnym trolem Tuska który rzekomo obalił Kantfidieracje i rządy PISu

Panie @ZiobroPL To jest przyznanie się do ingerencji w wybory poprzez zorganizowany i płatny trolling na rzecz partii politycznej która dupka opłaca i nie sądzę żeby to był #PIS. To także przykład na degenerację systemu politycznego w Polsce w którym hordy trolli opłacanych przez polityków i obce koncerny medialne oraz obce korporacje w 4 lata zdusiły w Polsce wolność słowa, zabiły wolny internet w jaskrawej antypolskiej kampanii prowadzonej głównie przeciwko mnie- dziennikarzowi który przez 16 lat zbudował największą patriotyczną widownię w polskich social media. Politycy Prawa i Sprawiedliwości którzy wjechali do sejmu na naszych plecach nie powiedzieli przeciwko tej niesprawiedliwości NIC.

Termin na kwestionowanie fejków wyborczych minął, Jeśli PIS dokupi posłów do większości – nie potrwa długo kiedy te ”chorągiefki bólu i nadzieji”(Komorowski) pójdą tam gdzie pojawi się lepszy pieniądz tak jak to robili posłowie za króla Poniatowskiego i układanka zacznie się na nowo.

Ci co znają z https://MaxTVGO.com moja politologiczną Teorię N Warkoczy Paralelnych wiedzą co to oznacza. W 1770 roku konfederaci Barscy ogłosili detronizację króla tak, jak my w #R ogłaszamy delegalizację władzy centralnej w warszafce w 2023 (Opcja Atomowa POTUSPL

Dzieje się to dokładnie 253 lata od tamtych wydarzeń które doprowadziły do rozbiorów Polski. Nasi z #R wiedzą że ciąg liczbowy 523 pochodzi od Patronki #R która jest Matka Boża a umiejętne czytanie jej znaków pozwala mi-emigrantowi jak Pulaski- z dalekiej Ameryki przewidywać zdarzenia przyszłe w Polsce z dokładnością do 8 lat w przód. (przepowiednia Pandemii z Chin 12 12 2012)

Więc moja projekcja na 8 lat dla PIS wygląda dość zbieżnie z opinią p.Terleckiego ale z innym rezultatem końcowym –

Jeśli po(fejk)wyborczy zugzwang wygra PO nie będzie mieć legitymizacji Narodu zwłaszcza kiedy oszustwa wyborcze zaczną wypływać jak zdechłe ryby w Odragate, trolling zarżnie wolność słowa, a US korporacje FB i YT promujące takie typki jak ten z Onetu, spokojnie przeniosą wybory samorządowe i europejskie i prezydenckie na korzyść junty PO na następne 8 lat. Oznacza to że junta PIS się rozleci do końca, bo 8 lat bez kasy średnio im pasuje a niedobitki przyłącza się do rewolucji #R i naszego Prezydenta POTUSPL który wzywa Naród do nieuznawania władzy w warszafce jak Pulaski 253 lata temu.

Tak Patronka “zawraca czas wrzucając zdarzenia z przeszłości do teraźniejszości dając nam szansę na zmianę naszego przeznaczenia”(Proklamacja 4 Lipca 2020).

Nie wiem dlaczego Patronka każe mi pisać w tej sprawie do p. Ziobro – ale tak każe więc piszę.

Zatem Jak mówią nad Potomakiem – Bottom line panie Ziobro

#R potrzebuje struktur w Polsce. Polska potrzebuje Lidera. Upoważniam Pana do zmiany nazwy @Suwerenna_POL na #R,

dam amnestię PIS i ich akolitom, ocalimy część dziennikarzy być może nawet tych diabłów Karnowskich, Fundacja Sakiewicza musi jednak przekazać połowę z 65mln dla Braci i Sióstr #R “bo te pieniądze się IM należały”.

Zrobimy spotkanie i powiem co robić dalej.

Czyniąc długą historię krótką naprawimy Polskę w te kilkanaście dni które wam jeszcze zostały bo moim młodym ludziom z #R się kurwa spieszy i trochę też nudzi oglądanie tych gamoni z warszafki jak dymają nasz biedny Naród w 4 litery co 8 lat tak samo.

Przypomnę ze #R to polityczna kontynuacja mojego ruchu Mówię Jak Jest założonego w 2007 roku – na którym powstał Ruch Narodowy w 2013, Kukiz wszedł do #sejm w 2015, PIS objął władzę , zaś JKM na oszustwie Nas stworzył w 2019 Konfederacje. wychodzi na to że jesteśmy jak takie dobre duszki bezczelnie okradane przez polityków z haseł (https://m.in. Bezpieczna Polska) pomysłów na rządzenie (groźba rozliczeń, reparacje, plan pokojowy dla Ukrainy itp ) i trochę Nas to już zaczyna wkurwiać. Przypomnę ->proponowałem Kaczyńskiemu deal od początku powstania #R w 2019 roku i dwukrotnie już popełniał głupotę- stworzył Republikanów i przytulał się do konfederatów- i jedni i drudzy nie mają żadnej trakcji w Narodzie gonią tylko za stołkiem i kasą z wyborów bo do żadnej uczciwej pracy większość nich się nie nadaje.

Do trzech razy sztuka – zatem oferuje deal 3 raz

Zastrzegam że jeśli nie zareagujecie tym razem prawidłowo przypomnę PIS znany slogan z MaxTV zaczynający się na literę F z dodanym nazwiskiem Franka Sinatry i pójdziemy gdzie indziej.

Po 16 latach od powstania, nasz ruch polskich patriotów okrzepł, wytrzebił trolli, pokonał banowanie i zamilczanie jakiego w systemach politycznych świat jeszcze nie widział. Mamy się dobrze. Idziemy po władzę nie dla naszego dobra. a dla dobra wszystkich Polaków. Jesteśmy Koalicją Narodową a nie polityczną – jesteśmy Narodem a nie partią polityczną i z tego wynika nasza siła. Władzę w Polsce przejmiemy i przywrócimy ja Narodowi Polskiemu zgodnie z woląPatronki Polskiego Narodu Matki Bożej aby spełniło się wszystko co jest napisane- jest to kwestia czasu i sposobu. Nasza Patronka prowadzi nas ku wolności i jest to droga nieunikniona, zaś krótkowzroczność i nieudolność polityków PIS spycha Polskę jak 3 wieki temu w unicestwienie tym bardziej realne, że kręcą się już huragany 2 wojen. 3 będzie światowa i być może będzie to Opcja prawdziwie Atomowa.

Upoważniam zatem Pana to złożenia takiej propozycji p, Kaczyńskiemu w imieniu moim jak i Braci i Sióstr #RREVOLUTION – Let’s roll!

Wszystkich patriotów Polskich zapraszam tutaj na godz 21- na retransmisję z https://MaxTVGO.com mojego Przemówienia do Narodu po kolejnych fejk wyborach w Polsce. #R United we Stand!

Przemówienie Prezydenta Stanów Zjednoczonych Polonii i Polski Maxa Kolonko po wyborach parlamentarnych w Polsce 15 X 2021