Panie Pawle Kukiz – przywołuje Pana do porządku. Proszę trzymać się planu i ustaleń porozumienia, które osiągnęliśmy we Wrocławiu w którym połączyliśmy ręce jako nowa partia polityczna #R Revolution otwarta na wszystkich tych, którzy chcą bogatej, silnej i dumnej Polski. 

Bierność przywódcy  była zawsze pożywka dla spekulacji antypolskich mediów i knowań nieudolnych polityków, którzy  wykorzystują teraz Pana niezdecydowanie, by znów szarpać sukmaną Rzeczpospolitej dla własnych korzyści. 

To Pana nieracjonalna bierność powoduje, że politycy – tak jak przed wyborczym biegiem po półmilionowe pensje Unijne – znów szukają kuriozalnych połączeń ‘koalicyjnych’ do katapultowania się na stołki tym razem do parlamentu polskiego, obdzielają się juz ‘jedynkami” i używają mojego nazwiska i partii #R REVOLUTION do szukania karkołomnych i krótkotrwałych układów politycznych, które przeczą zasadom grawitacji sceny politycznej w Polsce.

Jest tylko jedna droga do porozumienia polskich patriotów, którą przedstawiłem Panu na spotkaniu w gmachu Sejmu w Polsce i zreasumowałem w Orędziu o Stanie #R . Tą drogą jest Rewolucja #R do której Pan zgodził się przystąpić i sygnował  uściskiem ręki na rancho we Wrocławiu. Dla mnie, jak dla wszystkich ludzi honoru, taki męski ‘handshake’ jest pieczęcią naczelnej zasady naszej Rewolucji #R.

Tą zasadą – jak powiedziałem w  Orędziu #R : jest LOJALNOSC – “ lojalność przede wszystkim wobec Narodu, potem nas samych i idei, która nas stworzyła. Każdy, kto złamie tę zasadę zostanie usunięty z #R REVOLUTION”. 

Do przestrzegania tej zasady niniejszym Pana przywołuję. 

Jest Pan wspaniałym patriotą, człowiekiem, którego w #R określamy mianem ‘swój chłop’, a co ważniejsze jest Pan jednym z Nas, bo nie jest Pan politykiem. Szanuję Pana i Pana wysiłek w budowie Polski przyszłych pokoleń. Przyjęliśmy plan działania, realizujmy go, a osiągniemy nasz cel. 

Naszym celem – przypomnę z Orędzia –  nie jest przekraczanie jakichś wyborczych progów – to jest dobre dla polityków. Naszym celem przejęcie władzy w Polsce. Tak się stanie i to jest kwestia czasu i sposobu. Czas bowiem – jak w piosence Stonesów  “is on our side”. Sposobem jest #R Revolution.  

A wiec stańmy do nadciągającej bitwy dumnie i z podniesionym czołem zjednoczeni w #R REVOLUTION i haśle UNITED WE STAND!

Bo jesteśmy Inni niż politycy, jesteśmy Lepsi niż cały ten szum medialny który im sprzyja. Jesteśmy polskim Narodem złączonym w #R REVOLUTION. Jesteśmy Polish Power, która po latach ciemiężenia przez polityczne kliki, staje teraz ramię w ramię do wspólnej walki o przyszłość Polski i nas samych w niej i da Bóg – odbierze władzę z rąk polityków i przywróci ją znów polskiemu, wspaniałemu Narodowi.

Mariusz Max Kolonko 

#R Revolution 

cc:  CENTCOM#R

R-US.com

MaxTVGO.com 

New York,  Aug 01 2019 

Photo: Oredzie o Stanie #R – MaxTVGO.com – July 24 2019