ALERT BATALIONY #R – zbierzmy pieniądze na pomoc Panu Ryszardowi Szurkowskiemu – legendzie polskiego kolarstwa który uległ wypadkowi i potrzebuje pieniędzy na leczenie. Syn Pana Ryszarda, Norbert, zginął tragicznie pod gruzami WTC w Nowym Yorku. 

Panie Ryszardzie, pamiętamy Pana sukcesy i osiągnięcia sportowe, dumę, która napełniał Pan nasze serca kiedy stawał Pan zwycięski na podium. Gdy jako dzieci ścigaliśmy się na rowerach po ulicach polskich osiedli- wszyscy byliśmy ‘Szurkowskimi’, każdy z nas chciał mieć żółtą koszulkę lidera, którą zakładał Pan na Wyścigach Pokoju. 

Dziś żółta koszulka może lekko wyblakła, nasze rowery z dzieciństwa nie mają kół. 

Ale nadal jest Pan naszym bohaterem i takim Pan pozostanie na zawsze. Chcę żeby Pan wiedział, że w tych trudnych dla Pana chwilach – nie jest Pan sam – jesteśmy wszyscy z Panem, może Pan liczyć na naszą pomoc teraz i kiedykolwiek w przyszłości kiedy zajdzie taka potrzeba. 

Bracia i Siostry #R REVOLUTION – wiem że potrzebujemy zbierać środki na naszą kampanię wyborcza do Sejmu. 

Ale Bóg w którego wierzymy i który jest silą naszych działań za dobre uczynki wynagradza, a za złe karze.

Uczyńmy zatem dobro pomocy tym, którzy znaleźli się w potrzebie.   

Ufundowaliście już samochód dla polskich weteranów wojny. Walczycie nadal o przekazanie całego honorarium p. Tysona dla Powstańców Warszawskich  i ich rodzin. Teraz pomóżmy naszemu wielkiemu sportowcowi Ryszardowi Szurkowskiemu odzyskać zdrowie i pełnię sil. 

Bataliony #R REVOLUTION w Polsce i za granicą- wydaję niniejszym dyrektywę  zbiórki pieniędzy na pełną rehabilitację Pana Ryszarda Szurkowskiego do zdrowia. Wszystkie pieniądze ze zbiórki trafią bezpośrednio do Pana Ryszarda Szurkowskiego. Dziękuję.

Link na ZBIORKE – na naszej stronie THANKU.com