Blog

29 Oct
0

Max Kolonko: komentarz do Przemówienia Prezydenta Stanów Zjednoczonych Polonii i Polski Opcja Atomowa Poland’16-’23

no proszę…“gówno zawsze na wierzch wypłynie” (z Popiół i Diament ) – niemiecki Onet rozmawia z ‘płatnym trolem Tuska który rzekomo obalił Kantfidieracje i rządy PISu

Panie @ZiobroPL To jest przyznanie się do ingerencji w wybory poprzez zorganizowany i płatny trolling na rzecz partii politycznej która dupka opłaca i nie sądzę żeby to był #PIS. To także przykład na degenerację systemu politycznego w Polsce w którym hordy trolli opłacanych przez polityków i obce koncerny medialne oraz obce korporacje w 4 lata zdusiły w Polsce wolność słowa, zabiły wolny internet w jaskrawej antypolskiej kampanii prowadzonej głównie przeciwko mnie- dziennikarzowi który przez 16 lat zbudował największą patriotyczną widownię w polskich social media. Politycy Prawa i Sprawiedliwości którzy wjechali do sejmu na naszych plecach nie powiedzieli przeciwko tej niesprawiedliwości NIC.

Termin na kwestionowanie fejków wyborczych minął, Jeśli PIS dokupi posłów do większości – nie potrwa długo kiedy te ”chorągiefki bólu i nadzieji”(Komorowski) pójdą tam gdzie pojawi się lepszy pieniądz tak jak to robili posłowie za króla Poniatowskiego i układanka zacznie się na nowo.

Ci co znają z https://MaxTVGO.com moja politologiczną Teorię N Warkoczy Paralelnych wiedzą co to oznacza. W 1770 roku konfederaci Barscy ogłosili detronizację króla tak, jak my w #R ogłaszamy delegalizację władzy centralnej w warszafce w 2023 (Opcja Atomowa POTUSPL

Dzieje się to dokładnie 253 lata od tamtych wydarzeń które doprowadziły do rozbiorów Polski. Nasi z #R wiedzą że ciąg liczbowy 523 pochodzi od Patronki #R która jest Matka Boża a umiejętne czytanie jej znaków pozwala mi-emigrantowi jak Pulaski- z dalekiej Ameryki przewidywać zdarzenia przyszłe w Polsce z dokładnością do 8 lat w przód. (przepowiednia Pandemii z Chin 12 12 2012)

Więc moja projekcja na 8 lat dla PIS wygląda dość zbieżnie z opinią p.Terleckiego ale z innym rezultatem końcowym –

Jeśli po(fejk)wyborczy zugzwang wygra PO nie będzie mieć legitymizacji Narodu zwłaszcza kiedy oszustwa wyborcze zaczną wypływać jak zdechłe ryby w Odragate, trolling zarżnie wolność słowa, a US korporacje FB i YT promujące takie typki jak ten z Onetu, spokojnie przeniosą wybory samorządowe i europejskie i prezydenckie na korzyść junty PO na następne 8 lat. Oznacza to że junta PIS się rozleci do końca, bo 8 lat bez kasy średnio im pasuje a niedobitki przyłącza się do rewolucji #R i naszego Prezydenta POTUSPL który wzywa Naród do nieuznawania władzy w warszafce jak Pulaski 253 lata temu.

Tak Patronka “zawraca czas wrzucając zdarzenia z przeszłości do teraźniejszości dając nam szansę na zmianę naszego przeznaczenia”(Proklamacja 4 Lipca 2020).

Nie wiem dlaczego Patronka każe mi pisać w tej sprawie do p. Ziobro – ale tak każe więc piszę.

Zatem Jak mówią nad Potomakiem – Bottom line panie Ziobro

#R potrzebuje struktur w Polsce. Polska potrzebuje Lidera. Upoważniam Pana do zmiany nazwy @Suwerenna_POL na #R,

dam amnestię PIS i ich akolitom, ocalimy część dziennikarzy być może nawet tych diabłów Karnowskich, Fundacja Sakiewicza musi jednak przekazać połowę z 65mln dla Braci i Sióstr #R “bo te pieniądze się IM należały”.

Zrobimy spotkanie i powiem co robić dalej.

Czyniąc długą historię krótką naprawimy Polskę w te kilkanaście dni które wam jeszcze zostały bo moim młodym ludziom z #R się kurwa spieszy i trochę też nudzi oglądanie tych gamoni z warszafki jak dymają nasz biedny Naród w 4 litery co 8 lat tak samo.

Przypomnę ze #R to polityczna kontynuacja mojego ruchu Mówię Jak Jest założonego w 2007 roku – na którym powstał Ruch Narodowy w 2013, Kukiz wszedł do #sejm w 2015, PIS objął władzę , zaś JKM na oszustwie Nas stworzył w 2019 Konfederacje. wychodzi na to że jesteśmy jak takie dobre duszki bezczelnie okradane przez polityków z haseł (https://m.in. Bezpieczna Polska) pomysłów na rządzenie (groźba rozliczeń, reparacje, plan pokojowy dla Ukrainy itp ) i trochę Nas to już zaczyna wkurwiać. Przypomnę ->proponowałem Kaczyńskiemu deal od początku powstania #R w 2019 roku i dwukrotnie już popełniał głupotę- stworzył Republikanów i przytulał się do konfederatów- i jedni i drudzy nie mają żadnej trakcji w Narodzie gonią tylko za stołkiem i kasą z wyborów bo do żadnej uczciwej pracy większość nich się nie nadaje.

Do trzech razy sztuka – zatem oferuje deal 3 raz

Zastrzegam że jeśli nie zareagujecie tym razem prawidłowo przypomnę PIS znany slogan z MaxTV zaczynający się na literę F z dodanym nazwiskiem Franka Sinatry i pójdziemy gdzie indziej.

Po 16 latach od powstania, nasz ruch polskich patriotów okrzepł, wytrzebił trolli, pokonał banowanie i zamilczanie jakiego w systemach politycznych świat jeszcze nie widział. Mamy się dobrze. Idziemy po władzę nie dla naszego dobra. a dla dobra wszystkich Polaków. Jesteśmy Koalicją Narodową a nie polityczną – jesteśmy Narodem a nie partią polityczną i z tego wynika nasza siła. Władzę w Polsce przejmiemy i przywrócimy ja Narodowi Polskiemu zgodnie z woląPatronki Polskiego Narodu Matki Bożej aby spełniło się wszystko co jest napisane- jest to kwestia czasu i sposobu. Nasza Patronka prowadzi nas ku wolności i jest to droga nieunikniona, zaś krótkowzroczność i nieudolność polityków PIS spycha Polskę jak 3 wieki temu w unicestwienie tym bardziej realne, że kręcą się już huragany 2 wojen. 3 będzie światowa i być może będzie to Opcja prawdziwie Atomowa.

Upoważniam zatem Pana to złożenia takiej propozycji p, Kaczyńskiemu w imieniu moim jak i Braci i Sióstr #RREVOLUTION – Let’s roll!

Wszystkich patriotów Polskich zapraszam tutaj na godz 21- na retransmisję z https://MaxTVGO.com mojego Przemówienia do Narodu po kolejnych fejk wyborach w Polsce. #R United we Stand!

Przemówienie Prezydenta Stanów Zjednoczonych Polonii i Polski Maxa Kolonko po wyborach parlamentarnych w Polsce 15 X 2021

Read More
17 Sep
0

LIST OTWARTY – Do Rolników Agrounii, Kamratów i innych polskich patriotów.

Od 47 roku nasz biedny Naród jest zaganiany przez polityków na wybory, by po wyborach stwierdzić, że wygrali nie ci, na których oddano głosy. Po co zatem pchacie się do sejmu? – p Kołodziejczak zamieni się w Kukiza15 a za politykami Agrounii prawdziwi rolnicy będą za 3 lata gonić po polu z widłami. Wszystkie dane osobowe, które zbieraliście od ludzi i przekazaliście do PKW są teraz własnością kasty polityków, którzy wydrukują z tego głosy i podrzucą do lokali wyborczych jako głosy na PIS lub PO.

Ten prosty mechanizm oszustwa narodu w wyborach umożliwia brak vote tracker – możliwości sprawdzenia na stronie PKW na kogo oddałeś głos, czy był on ważny i czy w ogóle w wyborach brałeś udział.

Aby wygrać “wybory’ w Polsce potrzebne są nie – głosy obywateli, a dane osobowe obywateli – PESEL i wzór podpisu. Tyle wystarczy by wydrukować na zwykłej drukarce karty do głosowania i podrzucić je do lokali wyborczych, tak jak ostrzegał prez. Trump w US.

Partie polityczne PIS i PO posiadają bazę 1 600 000 tyś PESELI z których rutynowo drukują głosy w wyborach. Po to judetriumwirat Duda/Morawiecki/Kurski wpuścili do Polski miliony Ukraińców by uzyskać drugie 1 600 000 PESELi które również posłużą do wydrukowania fejk głosów w wyborach. W 2019 roku otrzymałem dysk z tej właśnie bazy PIS/PO abym przepisał 3 okręgi dla #R. Odmówiłem. Nigdy nie będę okradać Polskiego Narodu. To z tej bazy nb przepisano dane wyborców (screen poniżej) “ułożone chronologicznie dokładnie tak, jak są zapisane w bazie wyborców – począwszy od rocznika 1959 do rocznika 1999.” (screen poniżej)

Partie polityczne w okresie przedwyborczym gromadzą swoje bazy danych obywateli pozyskując je w różnych zbiórkach podpisów na ‘szlachetne cele”- konfederaci zbierali na Stop 447 przed wyborami prez. 2020, a od miesiąca radio RMF zbiera dane osobowe wyborców poprzez konkurs – przekaz nam swój PESEL i wygraj 15 000 zl. W wyborach prezydenckich 2020 dziewczyna bodajże w Hiszpanii jeździła na skuterku i zbierała dane Polonii. Dodatkowo funkcjonują płatni złodzieje danych osobowych jak ob. Piepiórka Mateusz z warszafki który w marcu wkradł się po dane czlonków partii Agrounia a w wyborach 2019 r. do mojego KWW #R. To że taki przestępca nie siedzi jeszcze w więzieniu oznacza, że złodziej tego rodzaju jest złodziejskiej władzy potrzebny do dokonywania złodziejstwa.

Wasze zbiórki podpisów są zatem de facto okradaniem Narodu z danych osobowych i będą zasilać głosy oddane na PIS lub PO. Także p. Olszański czy p. Kołodziejczak będziecie głosować na PIS lub PO czy tego chcecie czy nie, a być może wasze głosy pojawią się w urnach w kilku miejscach jednocześnie.

Tak w wyborach zwiększa się frekwencja, która z wyborów na wybory – rośnie, mimo że entuzjam Narodu do uczestnictwa w wyborach z roku na rok – maleje. Jako politolog wyliczyłem w https://MaxTVGO.com – że prawdziwa frekwencja wyborcza w Polsce powinna wynosić nie 60% jak podają płatni fejk ankieterzy a procent 10!

Ale wybory do Sejmu to tylko złodziejska rozgrzewka: darmozjadom warszafki chodzi o to, aby nakraść jak najwięcej danych osobowych w wyborach do Sejmu i przepisać je za pół roku w wyborach, o które naprawdę toczy się gra – do Parlamentu Europejskiego gdzie darmozjad warszafki zarobi łącznie $170 000 w jeden rok, plus miliony dla swojej partii. Mówię o tym w tym m. in. w programie z 2020 roku https://rumble.com/v3hol8e-max-kolonko-jak-nas-oszukuj-politycy-briefing-sztabowy-marzec-2020.html… który nb przed tygodniem spadł z #YouTube razem z ponad milionem subskrybentów usuniętego konta Max Kolonko MaxTV i MaxTVNews.

Nielegalna junta Dudy i Morawieckiego nie chce żeby Naród Polski dowiedział się o czym mówię w moich programachhttps://MaxTVGO.com i o czym pisze tu teraz. W procederze współdziałają z nimi obce i często wrogie Polsce korporacje jak#Facebook czy#YouTube

Od kilku lat Facebook i YouTube wpływają nie tylko na wybory w Polsce ale także na funkcjonowanie polskiego sądownictwa; Dziś dowiaduję się że Sąd w Warszawie nie może orzec w mojej sprawie przeciwko Natemat gdyż 2 tyg. wcześniej YT usunął film, który był przedmiotem sporu (sic).

6 grudnia 700 000 followersów największego konta polskiego dziennikarza na #Facebook poszło na out by dać miejsce dla podcastu propagandowego ob. Morawieckiego, co jest de facto ingerencją obcej korporacji w proces wyborczy w Polsce i tłamszeniem wolności słowa na skalę nie mającą precedensu w historii cywilizacji zachodniej. To wszystko robione jest wobec dziennikarza- politologa ale nie polityka, człowieka bez partii politycznej uzbrojonego tylko w prawdę i słowo: Mówię Jak Jest.

Btw Choć niektórzy z was paradują po stacjach tv warszafki, nie zająknęliście się ani słowem nad tą “krzywdą człowieka prostego” choć to ów “człowiek prosty” był często jedynym, który stawał w obronie Was, wolności Słowa i Narodu. W sumie mam to w dupie. Ale Nasza Patronka #R Matka Boża widzi was na wskroś. Otóż ja myślę, że gonicie za mamoną, a “Żaden sługa nie może dwom panom służyć. Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie. (Luk. 16:13)

Możecie i musicie służyć Bogu i Narodowi! Temu służy #KoalicjaPolskaNaMaxa

– nie jest to partia polityczna! – jest to koalicja Narodu z Narodem! zrzeszona w Niezależnych Autonomicznych Republikach Polskich #NARPOL tworzących się po całej #Poland – przez prawdziwych patriotów i przedsiębiorczych ludzi, którzy nie dają się zaganiać na fejk wybory jak bydło do zagrody, którzy nie uznają nielegalnej junty w warszafce, nielegalnie wybranego “prezydenta”, oszukanych “wyborów”, i nie dają się dymać w dupę co kilka lat bandzie darmozjadów, którzy nie prowadzili w życiu żadnego przedsiębiorstwa, nie stworzyli w życiu niczego, nie pracowali nigdzie indziej jak siedząc w urzędzie, a których nikt z nas nie przyjąłby do pracy, bo polityk-darmozjad do żadnej uczciwej pracy się nie nadaje. Ale jak mówię – to Twoje życie – Twój wybór. Tylko nie zdziwcie się kiedy spotka was los z mojej Przepowiedni i spełni się wszystko co jest napisane. Więc słuchajcie co się do was mówi albo idźcie w cholerę i nie zawracacie Polakom dupy. #R

#RREVOLUTION #NARPOL

Max Kolonko Prezydent St, Zjedn. Polonii i Polski

Sep 14 2023

0

Read More
27 Aug
0

List Prez.Polonii I Polski Maxa Kolonko do Min. Sprawiedliwości Z. Ziobro RE ingerencja w wybory poprzez hate campaign

Read More
13 Jun
0

Prezydent Max Kolonko zawiadamia Prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez ob. A. Prawdzik z Facebook i ob. M.Kilian z Demagog.pl

Zgłoszenie do Prokuratury Krajowej Max Kolonko v Facebook/ Demagog
w Marcu 2023 Prokuratura skierowała sprawę do Prokuratury Okręgowej

Read More
06 Jul
0

Zawiadomienie do Prokuratory – nielegalne kopiowanie filmów MaxTVGO.com

Read More
29 Apr
0

Pozew vs Wykop.pl rozszerzony. Pierwsze zgłoszenia do prokuratury na użytkowników Wykop.pl

Read More
25 Mar
0

Luty 22

02 22 2022 #PolandPeacePlan4Ukraine Plan Pokojowy dla Ukrainy Prezydenta Stanów Zjednoczonych Polonii i Polski Maxa Kolonko przesłany w dn. 24 Lutego 2022 do:

Prez. USA  J. Bidena

Prez. Rosji V. Putina

Marszałek E.Witek do przekazania Sejmowi Rzeczypospolitej Polskiej

#PolandPeacePlan4Ukraine - Max Kolonko - President of the United States of Poland

Read More
24 Mar
0

02 22 2022 #PolandPeacePlan4Ukraine Plan Pokojowy Prezydenta Maxa Kolonko – list do Marszałek E. Witek, Sejm RP z dn. 24 Lutego 2022

#PolandPeacePlan4Ukraine President Max Kolonko speech to Polish Nation 02 22 2022

Read More
24 Mar
0

#PolandPeacePlan4Ukraine – Feb 24th – President Max Kolonko’s letters to US, Russia, Poland heads of state

Joe Biden
Prezydent
Stanów Zjednoczonych Ameryki

24 lutego 2022 r.

RE: POLSKI PLAN POKOJOWY W SPRAWIE KONFLIKTU ROSJA – UKRAINA
PILNE

Szanowny Panie Prezydencie Biden,

Konflikt zbrojny na Ukrainie spowoduje napływ 5-10 milionów ukraińskich uchodźców na terytorium Polski, co doprowadzi do kryzysu humanitarnego na wielką skalę.

Rosja może wkrótce zająć duże połacie Ukrainy, zagrażając istnieniu tego kraju i zbliżając się do terytorium Polski, członka NATO.

Konieczne jest, by Polska wystąpiła jak najszybciej z planem pokojowego rozwiązania konfliktu ukraińskiego i przejęła inicjatywę mediacyjną w sporze.

Konieczne jest jak najszybsze ustanowienie przez społeczność międzynarodową nowego, kompleksowego modelu państwowości Ukrainy, opartego na historii regionu, jego składzie etnicznym i interesach gospodarczych.

Jako były korespondent Białego Domu w Polsce, polski obywatel amerykański, a przede wszystkim obywatel naszej wspaniałej cywilizacji zachodniej, przedstawiam następujący Plan Pokoju Ukraina – Rosja.

  1. Działania wojskowe na terytorium Ukrainy zostają zawieszone.
  2. Ukraina zostanie podzielona na 3 sektory pokojowe: Zachodni – Centralny – Wschodni.
  3. Międzynarodowe Siły Pokojowe składające się z ONZ, Polski i Rosji przejmą kontrolę w następujących sektorach: Zachodni – Polska, Centralny – ONZ, Wschodni – Rosja.
  4. Zostaje utworzone Wolne Miasto Kijów.
  5. W każdym sektorze należy przeprowadzić referenda, w których obywatele będą mogli zdecydować, czy zmienić status Ukrainy na federację autonomicznych republik – Stany Zjednoczone Ukrainy ze wspólnym parlamentem i prezydentem.
  6. Następnie powinny odbyć się wolne i uczciwe wybory. Jest to sprawa najwyższej wagi. Wybory prezydenckie we wszystkich krajach bloku postsowieckiego są nadużywane przez polityków i lobbystów międzynarodowych. Na Ukrainie doprowadziło to do zamieszek na Majdanie w 2014 roku i wojny w 2022 roku.

W Polsce w wyborach prezydenckich w 2020 roku moja kandydatura została uciszona przez Sąd Najwyższy, pomimo otrzymania ponad 5 800 skarg dotyczących wyborów prezydenckich, co stanowi największą liczbę skarg od połowy lat 90. Rewolucja ludowa przeciwko obsadzie stanowisk politycznych doprowadziła do powstania Stanów Zjednoczonych Polonii i Polski z tymczasowym prezydentem.

Urodziłem się w komunistycznej Polsce, członkowie mojej rodziny są pochowani na cmentarzach Lwowa, trzeciego co do wielkości miasta przedwojennej Polski – obecnie na Ukrainie. Stolica Ukrainy, Kijów, nazywana jest Świętym Miastem Rosji i Matką Wszystkich Miast Rosyjskich.

Aby zrozumieć istotę konfliktu, musimy pamiętać o długiej i skomplikowanej historii Europy Wschodniej. Tylko wtedy będziemy mogli znaleźć rozwiązania polityczne, które przyniosą trwały pokój i stabilność temu regionowi i jego mieszkańcom.

Wszyscy jesteśmy chrześcijanami. Wszyscy należymy do cywilizacji zachodniej. Musimy przestać być wrogami z naszej przeszłości, a stać się przyjaciółmi naszej przyszłości.

Z poważaniem

Max Kolonko
Prezydent Stanów Zjednoczonych Polonii i Polski

Przesłane do:

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden,
Prezydent Rosji Władimira Putin,
Sejm Polski

Read More
15 Jan
0

Hymn Stanów Zjednoczonych Polski – Plebiscyt

Read More
1236