cotojestr

Cele #R Revolution

 • Cel 1

  Władza sądownicza wybierana w wyborach powszechnych, tak samo jak władza ustawodawcza i wykonawcza oraz likwidacja Trybunału Konstytucyjnego, którego kompetencje przejmie Sąd Najwyższy
  >>PETYCJA<<

 • Cel 2

  Zmiana ustawy – „Kodeks Wyborczy” poprzez wprowadzenie karty do głosowania oraz możliwości głosowania przez Internet (zwłaszcza dla środowisk polonijnych)
  >>PETYCJA<<

 • Cel 3

  Zmiana ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, która zrównuje kwotę wolną od podatku dla wszystkich Obywateli z kwotą ustaloną dla posłów i senatorów. W obecnym stanie prawnym kwota wolna od podatku dla większości Obywateli rozliczających PIT wynosi 3.091 zł. To mniej niż w Botswanie i Maroku! Jednocześnie kwota wolna od podatku dla posłów i senatorów wynosi 30 451 zł. Politycy mają więc naliczoną niemal dziesięciokrotnie wyższą kwotę wolną od podatku.
  >>PETYCJA<<

 • Cel 4

  Wyzwolenie przedsiębiorczości Polaków głownie poprzez – gruntowną reformę całego systemu podatkowego

 • Cel 5

  Reparacje wojenne od Niemiec w formie pomocy wojskowej dla państw wschodniej flanki NATO, ze szczególnym uwzględnieniem Polski.
  >>PETYCJA<<

 • Cel 6

  Referendum w sprawie prawa do posiadania broni w Polsce.
  >>PETYCJA<<

 • Cel 7

  Ograniczenie udziału kapitału niemieckiego w mediach na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  >>PETYCJA<<

 • Cel 8

  Ograniczenie liczby posłów w Parlamencie Rzeczypospolitej Polskiej do 100 w Sejmie i zlikwidowanie Senatu

 • Cel 9

  Wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych

 • Cel 10

  Przeprowadzenie Narodowego referendum w sprawie zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

#R REVOLUTION SONG # 2

CO TO JEST #R?

#R to PATRIOTYCZNY RUCH SPOŁECZNY liczący niemal 2 miliony Polaków- w kraju i za granicą.
Główny cel, który mu przyświeca to silna, mocarstwowa, prezydencka i bogata Polska.
Inspiratorem #R jest znakomity dziennikarz Mariusz Max Kolonko, producent , reżyser i pisarz, były korespondent Białego Domu, obecnie właściciel i twórca najpopularniejszej w sieci – internetowej Telewizji – MaxTVGO.
PRZEŁĄCZ SIĘ NA MAXTV! – JEDYNĄ TELEWIZJĘ, KTÓRĄ WARTO DZIŚ OGLĄDAĆ
Mówię Jak Jest!
https://maxtvgo.com/

OREDZIE O STANIE REWOLUCJI #R        

(MaxTVGO.com Dec 24 2018)

„Kilka lat temu rozpoczęliśmy rewolucję globalną: „Mówię Jak Jest”. Była to rewolucja, która rozpoczęła wiosnę narodów europejskich; była to rewolucja, która trwa do dziś, która obaliła rządy lewackie w Polsce a Ameryce dała nowego prezydenta – Donalda Trumpa (który mówi jak jest).

Teraz, w Naszej #Rewolucji przechodzimy na szczebel narodowy, na szczebel lokalny. Nazwaliśmy ją „#R” jak Republikanie, #R- jak #Rewolucja. Jest to #Rewolucja, która łączy a nie dzieli, która buduje a nie niszczy. Jest to #Rewolucja, która stworzy nową polską republikę, Polskę silną, mocarstwową, bogatą, Polskę prezydencką, Polskę wolnych przedsiębiorców a nie zniewolonych podatników, Polskę moją, Twoją, Naszą i naszych dzieci, Polskę- Polaków rozsianych po całym świecie, których łączyć będzie nie tylko piękne, wspaniałe słowo: „Polonia” ale także Nasz Symbol – #R.

Rok 2019- to rok #Rewolucji! To jest Nasz rok! Okres koniunktury gospodarczej, który sprzyjał rządom PiS dobiega końca. Zobaczycie Państwo wielkie zmiany w Europie i na świecie. Będą to znaki na Niebie i Ziemi, że jesteśmy na dobrej drodze i na końcu tej drogi jest zwycięstwo. Dlatego, że takie jest przeznaczenie… Tak po prostu musi być… Nie my rozpaliliśmy ten ogień. Jak pisał Mickiewicz: „wewnętrznego ognia (Polski) sto lat nie wyziębi”. Ten ogień istniał w Polsce zawsze; zawsze istniał w polskim narodzie a Naród jest duszą Państwa.
Nasz Naród jest rozproszony po całym świecie – przez polityków, którzy nie potrafili zadbać o to byśmy my, sami mogli zadbać o własny dobrobyt, więc musieliśmy szukać go gdzie indziej. Ale, gdziekolwiek jesteśmy, w jakimkolwiek miejscu na mapie… jesteśmy Polskim Narodem, który jest lojalny wobec swojej Ojczyzny, wobec kraju, w którym leżą kości naszych przodków, tych, którzy zbudowali warowne twierdze w Warszawie, Krakowie, Częstochowie, Lwowie, Poznaniu i na Wawelu, gdzie dzwoni Dzwon Zygmunta, który bił na trwogę ilekroć pojawił się ktoś, kto usiłował nam – daremnie- nasze wolności zabrać.

Dziś Dzwon Zygmunta kołysze Sercem Polski, ku Naszej #Rewolucji, ku naszej przyszłości, ku naszemu przeznaczeniu.

W roku 2019 niech Bóg błogosławi Polskę i jej Naród, niech Bóg błogosławi Amerykę- naszego sprzymierzeńca w tej #Rewolucji. Niech Bóg błogosławi Nas i Naszą #Rewolucję – #R – Polish Power”.

Obszerne fragmenty orędzia Mariusza Maxa Kolonko na 2019 rok z MaxTVGO.com

Po więcej materiałów wideo zapraszamy na MaxTVgo.com

Aby w Polsce działo się lepiej musimy zacząć od samych siebie i pozbycia się polskiego syndromu. Musimy doceniać to co mamy. Nie masz wymarzonego auta – nie zazdrość innemu. Ktoś kupił sobie nowe auto? – nie oczerniaj że “pewnie nakradł”. Każdy jest kowalem swego losu i w zależności od chęci oraz motywacji potrafi wykuć własne szczęście.

Może Twoim szczęściem jest zdrowa rodzina? zaradne dzieci? wyrozumiali rodzice? masa przyjaciół?
Czas na przemyślenia i analizę czym możesz się pochwalić w swoim życiu – i rób to!